Mini Sepet

ADET ÖLÇÜ MM KESİM FİYAT
1.00046x68 mmOVAL200,00  KDV Dahil
1.00046x68 mmÖZEL220,00  KDV Dahil

Magnet Parlak Selefon Baskı – Özel Oval Kenarlı 60 Mikron Magnet Mıknatıs Etiket

200,00 220,00  KDV Dahil

1.0001.000
46x68 mm46x68 mm
OVAL
ÖZEL
Temizle

En Geç ­ 27 Haziran 2024 Günü kargoya verilir

Whatsapp ile Sipariş Ver

Stok kodu: MAG1-MAG2 Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

Manyetik baskılar, şirket iletişim bilgilerini içeren veya yapılması gereken işleri açıklayan basılı reklam malzemeleridir. Arka yüzeylerindeki mıknatıs sayesinde metal veya buzdolabı gibi mıknatısın etkilediği tüm yüzeylere yapışır ve reklamınızın sabit şekilde görünmesini sağlar. Bu nedenle, çok iyi bir reklam malzemesi olarak kabul edilmektedir.

Genellikle lokantalar, büfeler, su satıcıları ve hanelere hizmet veren yumrular tarafından kullanılır. Kartvizitler veya basılı el ilanları hızla kaybolabileceği için magnet önemli ve etkili bir uygulama alanı oluşturur. Çünkü mıknatıs tuttuğu yerde sıkıca durur. Grafik tasarım sayesinde magnetler kare, dikdörtgen, oval veya çeşitli geometrik şekillerde tasarlanabilir. Manyetografide hazırlanan grafik tasarım bilgisayarda hazırlanarak matbaaya gönderilir ve kesime göre bıçak hazırlanır.

Magnet görselleri şeffaf kağıda basılarak beyaz kağıda yapıştırılır. Arkasına manyetik sıva yöntemi ile yapıştırılır ve kurumaya bırakılır. Hazırlanan bıçakla kesim yapılır ve kenarları temizlenir. Manyetik baskıda genellikle kaplamalı kağıt veya Amerikan Bristol kağıdı kullanılır. Ofset baskıda genellikle 4 renk veya özel renklerde kullanılmaktadır. Kullanılan mıknatıslar mikron seviyesindedir. Genellikle 0,45 – 0,50 mikron miktarında kullanılır. Bir termometre mıknatısı, defter mıknatısı veya takvimli mıknatıslar veya grafik tasarımda hazırlanmış acil durum telefonları daha çok ilgi çekecektir. Genellikle evdeki buzdolabının üst kısmına yapıştırılan bu mıknatıslarda iyi desenler her zaman kalıcıdır.

Kartvizit şeklinde üretilen magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit ebatlarında tasarlanmaktadır. İstenilen sayıda renge uygulanabilir ve en popüler mıknatıs türüdür. Defter magnetleri veya sahne magnetleri için ise defterdeki sayfa sayısı ve renk sayısına göre maliyet değişmektedir. Bir arabada yapılan mıknatıslar, 1 mikron veya daha fazla mıknatıs kullanır. Bir termometre mıknatısı, defter mıknatısı veya takvimli mıknatıslar veya grafik tasarımda hazırlanmış acil durum telefonları daha çok ilgi çekecektir. Genellikle evdeki buzdolabının üst kısmına yapıştırılan bu mıknatıslarda iyi desenler her zaman kalıcıdır. Kartvizit şeklinde üretilen magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit ebatlarında tasarlanmaktadır. İstenilen sayıda renge uygulanabilir ve en popüler mıknatıs türüdür. Defter magnetleri veya sahne magnetleri için ise defterdeki sayfa sayısı ve renk sayısına göre maliyet değişmektedir. Bir arabada yapılan mıknatıslar, 1 mikron veya daha fazla mıknatıs kullanır. Bir termometre mıknatısı, defter mıknatısı veya takvimli mıknatıslar veya grafik tasarımda hazırlanmış acil durum telefonları daha çok ilgi çekecektir. Genellikle evdeki buzdolabının üst kısmına yapıştırılan bu mıknatıslarda iyi desenler her zaman kalıcıdır.

Kartvizit şeklinde üretilen magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit ebatlarında tasarlanmaktadır. İstenilen sayıda renge uygulanabilir ve en popüler mıknatıs türüdür. Defter magnetleri veya sahne magnetleri için ise defterdeki sayfa sayısı ve renk sayısına göre maliyet değişmektedir. Bir arabada yapılan mıknatıslar, 1 mikron veya daha fazla mıknatıs kullanır. genellikle evlerde buzdolabının üst kısmına yapıştırılır. Kartvizit şeklinde üretilen magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit ebatlarında tasarlanmaktadır. İstenilen sayıda renge uygulanabilir ve en popüler mıknatıs türüdür. Defter magnetleri veya sahne magnetleri için ise defterdeki sayfa sayısı ve renk sayısına göre maliyet değişmektedir. Bir arabada yapılan mıknatıslar, 1 mikron veya daha fazla mıknatıs kullanır. genellikle evlerde buzdolabının üst kısmına yapıştırılır. Kartvizit şeklinde üretilen magnetler oval şekilde kesilerek klasik kartvizit ebatlarında tasarlanmaktadır. İstenilen sayıda renge uygulanabilir ve en popüler mıknatıs türüdür. Defter magnetleri veya sahne magnetleri için ise defterdeki sayfa sayısı ve renk sayısına göre maliyet değişmektedir. Bir arabada yapılan mıknatıslar, 1 mikron veya daha fazla mıknatıs kullanır.

Tanıtım ürünlerinin fiyatlarının düşük olması, magnetleri firmaları tanıtmak için tercih edilen bir reklam ürününe getirmiştir. Her yazıcı yüksek kaliteli manyetik baskı gerçekleştiremez ve sıklıkla sorunlar meydana gelebilir. Burada detaya dikkat edilmeli, kalın kağıt kullanımı ve kullanılan mıknatıs 0.40-0.45’ten az olmamalı ve kesim bıçaklarının sorunsuz olması önemlidir. Bu nedenle yazıcılarda istenilen standartları sağlamak, sorunsuz, kaliteli magnetler üretir. İstanbul ofset üreticisi olarak magnet üretiminde iddialı ve kaliteli baskıya sahip numunelerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Sipariş öncesi sorularınızı bize Whatsapp uygulamasından iletebilirsiniz.
Mesajınızı Whatsapp üzerinden iletin.