Sitemizde sunulan ürünleri sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirttikten sonra tasarım dosyalarınızı PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya yazdırmaya uygun ise, Web’de kayıtlı e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postasını almadan önce siparişinizi herhangi bir geri ödeme yapmadan iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi [email protected] adresine e-posta veya sitede yer alan “Müşteri Hizmetleri” telefon numarası ile göndermeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptal edilmesi durumunda, sipariş için yapmış olduğunuz ödemenin iadesi, iptal talebinin elinize geçmesinden itibaren ortalama 4-5 iş günü içerisinde gerçekleşir,
Onay e-postasını gönderdikten ve/veya gönderdiğiniz dosyayı yazdırdıktan sonra, siparişi iptal etmek ve ödemeyi iade etmek artık mümkün değildir.

Basılı ürünler hariç siparişlerinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Gönderdiğiniz dosyaya uygun olarak basılan Basılı Ürünler için iade seçeneği yoktur. Ancak bu ürünlerde münhasıran bizden kaynaklanan bir sorun olması durumunda, söz konusu ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine yeniden basılacak ve değişiklik talebinde belirtilen süre içerisinde teslim edilecektir.
Ayrıca belirtmek isteriz ki, ürünler kendi sebeplerimizden dolayı tekrar basım yapılırsa, ürün onayladığınız şekilde tekrar basılacaktır ve bu konuda göndereceğiniz belgede herhangi bir düzeltme yapılmayacaktır.
Kullanılmış ve hasarlı ürünler, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız veya yüklediğiniz tasarımlarda kullanıcı kaynaklı sorunlardan sorumlu değiliz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce önerilerinizi kontrol ediniz. Bu sebeple iade talep edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade İade işlemi için Müşteri İlişkileri ile iletişime geçerek iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. Elektronik fatura ödeyen müşterilerimizin iade faturası kesmeleri gerekmektedir.
Siparişiniz için yapmış olduğunuz iade, ürünün yukarıda belirtilen iade koşullarını sağladığı firma tarafından onaylandıktan sonra ortalama 4-5 iş günü içerisinde ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza yansıtılacaktır. kalite yönetim ve iade departmanımız onaylanmıştır. Bankanıza bağlı olarak, paranızın kredi kartınıza veya banka hesabınıza geçmesi birkaç gün sürebilir. Bu iade işlemi sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu konuda herhangi bir hak ve yetkimiz bulunmamaktadır.
Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan incelemeye göre iade talebinizin iade şartlarına uymadığı ve bu nedenle iade kabul edilmediği tespit edilirse, iade talebi ile birlikte gönderdiğiniz ürün, adresinize iade edilecektir. ödeme ile 10 gün içinde web sitemize kayıt olun.